Dominika Maliszewska

 

Jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT). 

Mam za sobą 16 letnią praktykę zawodową w kontakcie z pacjentami. Duże doświadczenie kliniczne i terapeutyczne zawdzięczam wieloletniej pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego w Legionowie, którą współtworzyłam od 2004 roku. Staż odbyłam na Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie. Od 5 lat prowadzę praktykę prywatną w Pracowni Psychoterapii „PoWoli”.

Ukończyłam całościowe szkolenie z psychoterapii Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie oraz 4-letnie Studium Psychoterapii organizowane przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich. Obie te organizacje szkolące psychoterapeutów posiadają akredytacje Kuratorium Oświaty w zakresie kursów doskonalących oraz spełniają standardy szkolenia wyznaczone przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii (EAP) i Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (EAGT). Brałam także udział w licznych warsztatach i szkoleniach specjalistycznych w zakresie psychoterapii i na bieżąco dbam o swój rozwój osobisty i zawodowy. Pracuję pod stałą superwizją.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz warsztaty rozwoju osobistego. Pracuję w podejściu humanistyczno-egzystencjalnym, włączając w rozumienie procesu terapeutycznego także teorię więzi oraz teorię relacji z obiektem. Ofertę psychoterapii w sposób szczególny kieruję do osób o wysokiej wrażliwości. Poza pracą pasjonuję się fotografią, muzyką i rękodziełem.

Więcej o mnie na stronie: http://www.powoli.warszawa.pl/