Agnieszka Wojnowska

Jestem dyplomowaną Psychoterapeutką oraz certyfikowaną Specjalistką Psychoterapii Uzależnień (PARPA Certyfikat Nr 1759).

Pracuję w podejściu integratywnym opartym na nurcie humanistyczno-doświadczeniowym skoncentrowanym na emocjach.

Ukończyłam czteroletnią Szkołę Psychoterapii Ośrodka INTRA w Warszawie, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie rekomendowane przez Polską Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Doświadczenie zawodowe jako psychoterapeuta zdobywałam m.in. w takich miejscach jak: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Wołominie, Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Pruszkowie, Poradnie terapii uzależnień w Legionowie i w Wieliszewie, Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Wolskiego w Warszawie, Poradnia Zdrowia Psychicznego w Legionowie.

Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży od 14 roku życia, psychoterapię par oraz grupową, a także warsztaty rozwojowe.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji u rekomendowanych superwizorów przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej.

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu socjologii oraz studia licencjackie z pedagogiki resocjalizacyjnej (Uniwersytet Śląski).

Poza pracą pasjonuje mnie fotografia i jazda motocyklem. Jestem mężatką, matką trójki  synów.

Więcej o mnie na stronie http://www.origo.waw.pl

Sprawdź dostępne terminy Agnieszka Wojnowska – ZnanyLekarz.pl